Kış Oyunları - Biathlon Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
10km Sprint - Oslo/NOR
Cuma, 22.03.
11:30
Johannes Boe (NOR)
2,0
 
A. Loginov (RUS)
8,0
 
A. Peiffer (GER)
13
 
B. Doll (GER)
13
 
Tarjei Boe (NOR)
13
 
S. Desthieux (FRA)
17
 
J. Eberhard (AUT)
20
 
Q. Fillon Maillet (FRA)
20
 
A. Guigonnat (FRA)
30
 
L. Hofer (ITA)
30
 
S. Samuelsson (SWE)
35
 
E. Garanichev (RUS)
35
 
D. Pidruchnyi (UKR)
35
 
D. Windisch (ITA)
50
 
A. Rastorgujevs (LAT)
50
 
H.L'Abee-Lund (NOR)
50
 
V.S. Christiansen (NOR)
50
 
B. Weger (SUI)
50
 
J. Kuehn (GER)
60
 
E. Lesser (GER)
70
 
E. Bjontegaard (NOR)
80
 
J. Nelin (SWE)
100
 
M. Eliseev (RUS)
100
 
J. Fak (SLO)
100
 
V. Iliev (BUL)
100
 
R. Rees (GER)
150
 
M. Krcmar (CZE)
150
 
D. Landertinger (AUT)
150
 
S. Eder (AUT)
150
 
D. Malyshko (RUS)
200
 
E. Jacquelin (FRA)
200
 
S. Doherty (USA)
300
 
K. Bauer (SLO)
300
 
L. H. Birkeland (NOR)
300
 
S. Semenov (UKR)
300
1
X
2
Karşılaştırma - 10km Sprint
Perşembe, 21.03.
11:30
A. Guigonnat (FRA)
E. Bjontegaard (NOR)
1,45
 
2,5
 
 
11:30
A. Loginov (RUS)
Johannes Boe (NOR)
4,0
 
1,2
 
 
11:30
A. Peiffer (GER)
Tarjei Boe (NOR)
1,8
 
1,9
 
 
11:30
B. Doll (GER)
J. Eberhard (AUT)
1,6
 
2,2
 
 
11:30
B. Weger (SUI)
L. Hofer (ITA)
2,2
 
1,6
 
 
11:30
D. Windisch (ITA)
A. Rastorguj. (LAT)
1,95
 
1,75
 
 
11:30
F. Leitner (AUT)
S. Doherty (USA)
1,75
 
1,95
 
 
11:30
J. Fak (SLO)
D. Pidruchnyi (UKR)
2,5
 
1,45
 
 
11:30
S. Desthieux (FRA)
E. Garanichev (RUS)
1,4
 
2,7
 
 
11:30
S. Eder (AUT)
M. Krcmar (CZE)
1,35
 
2,9
 
 
11:30
S. Samuelsson (SWE)
Q. F. Maillet (FRA)
2,4
 
1,5
 
 
Kış Oyunları - Biathlon Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
7,5km Sprint - Oslo/NOR
Yarın, 21.03.
11:30
D. Herrmann (GER)
5,5
 
L. Dahlmeier (GER)
6,0
 
A. Kuzmina (SVK)
7,0
 
L. Vittozzi (ITA)
8,0
 
D. Wierer (ITA)
8,0
 
K. Makarainen (FIN)
9,0
 
M. Olsbu Roeiseland (NOR)
9,0
 
T. Eckhoff (NOR)
13
 
P. Fialkova (SVK)
17
 
H. Oeberg (SWE)
20
 
J. Braisaz (FRA)
25
 
I.L. Tandrevold (NOR)
30
 
M. Davidova (CZE)
35
 
M. Brorsson (SWE)
50
 
E. Yurlova-P. (RUS)
60
 
C. Aymonier (FRA)
70
 
C. Egan (USA)
80
 
A. Bescond (FRA)
80
 
S. Dunklee (USA)
100
 
L. Persson (SWE)
100
 
V. Hinz (GER)
100
 
M. Hojnisz (POL)
100
 
J. Simon (FRA)
100
 
F. Preuss (GER)
100
 
F. Hildebrand (GER)
100
 
I. Kryuko (BLR)
100
 
Vita Semerenko (UKR)
150
 
L. Haecki (SUI)
150
 
Valj Semerenko (UKR)
150
 
Y. Dzhima (UKR)
200
 
A. Merkushyna (UKR)
250
 
U. Kaisheva (RUS)
300
 
L. T. Hauser (AUT)
300
 
F. Sanfilippo (ITA)
300
 
V. Vitkova (CZE)
300
Sıralama 1-3
7,5km Sprint - Oslo/NOR
Yarın, 21.03.
11:30
D. Herrmann (GER)
2,4
 
L. Dahlmeier (GER)
2,5
 
A. Kuzmina (SVK)
2,7
 
L. Vittozzi (ITA)
2,8
 
D. Wierer (ITA)
2,8
 
K. Makarainen (FIN)
3,3
 
M. Olsbu Roeiseland (NOR)
3,3
 
T. Eckhoff (NOR)
4,5
 
H. Oeberg (SWE)
5,0
 
P. Fialkova (SVK)
6,0
 
J. Braisaz (FRA)
7,5
 
I.L. Tandrevold (NOR)
8,0
 
M. Davidova (CZE)
10
 
M. Brorsson (SWE)
15
 
E. Yurlova-P. (RUS)
17
 
C. Aymonier (FRA)
20
 
C. Egan (USA)
20
 
A. Bescond (FRA)
20
 
S. Dunklee (USA)
25
 
L. Persson (SWE)
25
 
V. Hinz (GER)
25
 
M. Hojnisz (POL)
25
 
F. Preuss (GER)
25
 
F. Hildebrand (GER)
25
 
J. Simon (FRA)
30
 
I. Kryuko (BLR)
30
 
Vita Semerenko (UKR)
40
 
L. Haecki (SUI)
40
 
Valj Semerenko (UKR)
40
 
Y. Dzhima (UKR)
50
 
A. Merkushyna (UKR)
60
 
U. Kaisheva (RUS)
60
 
L. T. Hauser (AUT)
60
 
F. Sanfilippo (ITA)
60
 
V. Vitkova (CZE)
60
1
X
2
Karşılaştırma - 7,5km Sprint
Yarın, 20.03.
11:30
D. Herrmann (GER)
T. Eckhoff (NOR)
1,55
 
2,3
 
 
11:30
E. Yurlova-P. (RUS)
M. Brorsson (SWE)
2,0
 
1,7
 
 
11:30
F. Hildebrand (GER)
F. Preuss (GER)
2,4
 
1,5
 
 
11:30
J. Braisaz (FRA)
C. Aymonier (FRA)
1,5
 
2,4
 
 
11:30
J. Simon (FRA)
S. Mironova (RUS)
2,0
 
1,7
 
 
11:30
K. Makarainen (FIN)
A. Kuzmina (SVK)
2,2
 
1,6
 
 
11:30
L. Dahlmeier (GER)
H. Oeberg (SWE)
1,55
 
2,3
 
 
11:30
L. Vittozzi (ITA)
D. Wierer (ITA)
1,85
 
1,85
 
 
11:30
M. Davidova (CZE)
I.L. Tandrevold (NOR)
2,1
 
1,65
 
 
11:30
M. Olsbu Roeiseland (NOR)
P. Fialkova (SVK)
1,45
 
2,5
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Sprint serbest - Quebec/CAN
Cuma, 22.03.
10:50
J. H. Klaebo (NOR)
1,35
 
F. Pellegrino (ITA)
5,0
 
E. Iversen (NOR)
15
 
L. Chanavat (FRA)
25
 
R. Jouve (FRA)
25
 
S. B. Skar (NOR)
25
 
G. Retivykh (RUS)
35
 
C. Halfvarsson (SWE)
60
 
E. Brandsdal (NOR)
60
 
F. De Fabiani (ITA)
60
 
A. Bolshunov (RUS)
60
 
S. Hamilton (USA)
80
 
F. H. Krogh (NOR)
80
 
O. Svensson (SWE)
100
 
R. Hakola (FIN)
100
 
A. Harvey (CAN)
100
 
B. Gros (FRA)
200
 
V. Thorn (NOR)
200
 
R. Jay (FRA)
250
 
M. J. Sundby (NOR)
400
 
M. Jylhae (FIN)
400
 
A. Musgrave (GBR)
400
 
T. Peterson ( SWE)
400
 
L. Valjas (CAN)
500
 
R. Schaad (SUI)
500
 
A. Young (GBR)
500
 
S. Eisenlauer (GER)
500
 
J. Hediger (SUI)
500
 
M. Starega (POL)
500
Galibiyet
15km Klasik Toplu çıkış - Quebec/CAN
Cumartesi, 23.03.
11:00
A. Bolshunov (RUS)
2,5
 
E. Iversen (NOR)
3,0
 
J. H. Klaebo (NOR)
4,0
 
A. Larkov (RUS)
20
 
A. Harvey (CAN)
20
 
A. Bessermetn. (RUS)
25
 
F. De Fabiani (ITA)
40
 
I. Niskanen (FIN)
40
 
D. Toenseth (NOR)
40
 
C. Halfvarsson (SWE)
50
 
S. Roethe (NOR)
50
 
H. C. Holund (NOR)
60
 
D. Cologna (SUI)
60
 
A. Chervotkin (RUS)
60
 
S. Bjoernestad Skar (NOR)
100
 
P. Golberg (NOR)
100
 
E. Belov (RUS)
100
 
J. Burman (SWE)
100
 
D. Spitsov (RUS)
100
 
S. H. Krueger (NOR)
150
 
V. Thorn (NOR)
200
 
M. Manificat (FRA)
400
 
J. M. Gaillard (FRA)
400
1
X
2
Karşılaştırma
Perşembe, 21.03.
10:50
A. Bolshunov (RUS)
F. De Fabiani (ITA)
2,0
 
1,7
 
 
10:50
E. Iversen (NOR)
S. B. Skar (NOR)
1,65
 
2,1
 
 
10:50
J. H. Klaebo (NOR)
F. Pellegrino (ITA)
1,2
 
4,0
 
 
10:50
L. Chanavat (FRA)
R. Jouve (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
10:50
L. Vourinen (FIN)
M. Starega (POL)
1,5
 
2,4
 
 
10:50
O. Svensson (SWE)
R. Hakola (FIN)
1,85
 
1,85
 
 
10:50
P. Golberg (NOR)
E. Brandsdal (NOR)
2,55
 
1,45
 
 
10:50
S. Hamilton (USA)
A. Young (GBR)
2,1
 
1,65
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Sprint serbest - Quebec/CAN
Cuma, 22.03.
10:50
S. Nilsson (SWE)
2,1
 
M. C. Falla (NOR)
2,4
 
M. Dahlqvist (SWE)
3,8
 
J. Sundling (SWE)
18
 
J. Diggins (USA)
20
 
I. Ingemarsdotter (SWE)
40
 
S. Caldwell (USA)
40
 
N. Faehndrich (SUI)
60
 
N. Nepryaeva (RUS)
80
 
S. Bjoernsen (USA)
80
 
H. Falk (SWE)
100
 
A. Lampic (SLO)
100
 
Y. Belorukova (RUS)
100
 
V. Carl (GER)
100
 
A. Jacobsen (NOR)
100
 
I. F. Oestberg (NOR)
100
 
S. Ringwald (GER)
100
 
E. Urevc (SLO)
100
 
T.U. Weng (NOR)
150
 
K. Visnar (SLO)
200
 
H. Weng (NOR)
200
 
L. Van Der Graaff (SUI)
300
 
R. Haga (NOR)
300
 
G. Laurent (ITA)
300
 
K. Parmakoski (FIN)
350
Galibiyet
10km Klasik Toplu çıkış - Quebec/CAN
Cumartesi, 23.03.
09:15
T. Johaug (NOR)
1,2
 
E. Andersson (SWE)
12
 
N. Nepryaeva (RUS)
12
 
I. F. Oestberg (NOR)
13
 
F. Karlsson (SWE)
15
 
H. Weng (NOR)
20
 
Y. Belorukova (RUS)
30
 
A. Jacobsen (NOR)
30
 
J. Diggins (USA)
30
 
S. Nilsson (SWE)
40
 
C. Kalla (SWE)
40
 
K. Parmakoski (FIN)
40
 
M. C. Falla (NOR)
40
 
N. Faehndrich (SUI)
80
 
K. Niskanen (FIN)
100
 
V. Carl (GER)
100
 
A. Sedova (RUS)
100
 
I. Ingemarsdotter (SWE)
100
 
T. Stadlober (AUT)
200
 
K. Hennig (GER)
200
 
S. Bjoernsen (USA)
300
 
J. Matintalo (FIN)
300
 
M. Ishida (JPN)
500
 
L. Mononen (FIN)
500
1
X
2
Karşılaştırma
Perşembe, 21.03.
10:50
A. Jacobsen (NOR)
A. Lampic (SLO)
2,2
 
1,6
 
 
10:50
D. Claudel (FRA)
T. Beranova (CZE)
1,85
 
1,85
 
 
10:50
G. Laurent (ITA)
N. Matveeva (RUS)
1,95
 
1,75
 
 
10:50
I. Ingemarsd. (SWE)
M. Dahlqvist (SWE)
4,0
 
1,2
 
 
10:50
J. Sundling (SWE)
J. Diggins (USA)
1,7
 
2,0
 
 
10:50
S. Nilsson (SWE)
M. C. Falla (NOR)
1,45
 
2,55
 
 
10:50
S. Ringwald (GER)
N. Faehndrich (SUI)
2,2
 
1,6
 
 
10:50
Y. Belorukova (RUS)
N. Nepryaeva (RUS)
2,2
 
1,6
 
 
Bahis kuponu 
En yüksek kazanan: En son Top Kazananlarımıza göz atın!
1 Gün
1 Hafta
1 Ay
Kazanç
Bahis
1.
23.808 €
29 €
2.
8.313 €
395 €
3.
7.280 €
28 €
4.
7.019 €
1.000 €
5.
5.129 €
750 €
6.
5.091 €
9 €
7.
4.901 €
166 €
8.
4.815 €
430 €
1.
41.929 €
650 €
2.
35.925 €
1.122 €
3.
28.532 €
148 €
4.
24.624 €
3.800 €
5.
24.100 €
100 €
6.
23.808 €
29 €
7.
23.263 €
5 €
8.
22.500 €
50 €
1.
143.015 €
47 €
2.
100.000 €
500 €
3.
95.410 €
6.343 €
4.
80.999 €
2.499 €
5.
67.396 €
2.850 €
6.
55.312 €
1 €
7.
49.999 €
9.360 €
8.
48.735 €
7.600 €
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz, Canlı bahisler kısa geçikmeden sonra onaylanır.
loading
Oturumunuz sona erdi!
Oturumunuz aktif olarak kullanılmadığı için otomatik olarak sona erdi.
Lütfen bekleyiniz ...
Bu işlem iptal edilemez.
delayimage
v5.139.0b99 - w07