Kış Oyunları - Alp Disiplini Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Slalom - Kitzbuehel/AUT
Yarın, 22.01.
04:30
H. Kristoffersen (NOR)
1,9
 
M. Hirscher (AUT)
3,5
 
M. Moelgg (ITA)
10
 
F. Neureuther (GER)
10
 
S. Gross (ITA)
25
 
A. Khoroshilov (RUS)
25
 
A. Pinturault (FRA)
35
 
M. Feller (AUT)
35
 
M. Hargin (SWE)
35
 
A. Myhrer (SWE)
40
 
D. Yule (SUI)
40
 
M. Matt (AUT)
50
 
L. Aerni (SUI)
50
 
J. Lizeroux (FRA)
50
 
M. Schwarz (AUT)
100
 
D. Ryding (GBR)
100
 
P. Thaler (ITA)
100
 
J. Nordbotten (NOR)
150
 
G. Razzoli (ITA)
200
 
M. Digruber (AUT)
200
 
J. B. Grange (FRA)
200
 
S. F. Solevaag (NOR)
200
 
D. Chodounsky (USA)
200
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
200
Sıralama 1-3
Slalom - Kitzbuehel/AUT
Yarın, 22.01.
04:30
H. Kristoffersen (NOR)
1,22
 
M. Hirscher (AUT)
1,3
 
M. Moelgg (ITA)
2,6
 
F. Neureuther (GER)
2,6
 
S. Gross (ITA)
6,0
 
A. Khoroshilov (RUS)
6,0
 
A. Pinturault (FRA)
8,0
 
M. Feller (AUT)
8,0
 
M. Hargin (SWE)
8,0
 
A. Myhrer (SWE)
12
 
D. Yule (SUI)
12
 
M. Matt (AUT)
15
 
L. Aerni (SUI)
15
 
J. Lizeroux (FRA)
15
 
M. Schwarz (AUT)
30
 
D. Ryding (GBR)
30
 
P. Thaler (ITA)
30
 
J. Nordbotten (NOR)
40
 
G. Razzoli (ITA)
50
 
M. Digruber (AUT)
50
 
J. B. Grange (FRA)
50
 
S. F. Solevaag (NOR)
50
 
D. Chodounsky (USA)
50
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
50
1
X
2
Slalom - Erkekler - Karşılaştırma
Yarın, 21.01.
04:30
A. Khoroshilov (RUS)
S. Gross (ITA)
1,7
 
2,0
 
 
04:30
A. Myhrer (SWE)
A. Pinturault (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
04:30
D. Ryding (GBR)
L. Aerni (SUI)
1,5
 
2,4
 
 
04:30
H. Kristoffers. (NOR)
M. Hirscher (AUT)
1,55
 
2,3
 
 
04:30
J. B. Grange (FRA)
V. M.-Jeandet (FRA)
1,7
 
2,0
 
 
04:30
J. Nordbotten (NOR)
D. Chodounsky (USA)
1,85
 
1,85
 
 
04:30
M. Feller (AUT)
M. Matt (AUT)
1,85
 
1,85
 
 
04:30
M. Hirscher (AUT)
F. Neureuther (GER)
1,4
 
2,7
 
 
04:30
M. Moelgg (ITA)
M. Hargin (SWE)
1,45
 
2,55
 
 
04:30
P. Thaler (ITA)
J. Lizeroux (FRA)
2,0
 
1,7
 
 
Galibiyet
Bayır Aşağı - Kitzbuehel/AUT
Bugün, 21.01.
05:30
K. Jansrud (NOR)
7,0
 
M. Mayer (AUT)
7,0
 
B. Feuz (SUI)
8,0
 
M. Franz (AUT)
9,0
 
A. A. Kilde (NOR)
9,0
 
H. Reichelt (AUT)
10
 
S. Nyman (USA)
10
 
C. Innerhofer (ITA)
10
 
P. Fill (ITA)
13
 
D. Paris (ITA)
13
 
C. Janka (SUI)
20
 
A. Theaux (FRA)
20
 
E. Guay (CAN)
20
 
J. Clarey (FRA)
25
 
V. Kriechmayr (AUT)
40
 
V. G. Moine (FRA)
40
 
R. Baumann (AUT)
80
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
100
 
T. Ganong (USA)
100
 
G. Fayed (FRA)
150
 
P. Kueng (SUI)
200
 
A. Sander (GER)
200
 
D. Poisson (FRA)
200
Sıralama 1-3
Bayır Aşağı - Kitzbuehel/AUT
Bugün, 21.01.
05:30
K. Jansrud (NOR)
2,5
 
M. Mayer (AUT)
2,5
 
B. Feuz (SUI)
2,8
 
M. Franz (AUT)
3,0
 
A. A. Kilde (NOR)
3,0
 
H. Reichelt (AUT)
3,4
 
S. Nyman (USA)
3,4
 
C. Innerhofer (ITA)
3,4
 
P. Fill (ITA)
4,5
 
D. Paris (ITA)
4,5
 
C. Janka (SUI)
7,0
 
A. Theaux (FRA)
7,0
 
E. Guay (CAN)
7,0
 
J. Clarey (FRA)
8,0
 
V. Kriechmayr (AUT)
10
 
V. G. Moine (FRA)
10
 
R. Baumann (AUT)
20
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
30
 
T. Ganong (USA)
30
 
G. Fayed (FRA)
40
 
P. Kueng (SUI)
60
 
A. Sander (GER)
60
 
D. Poisson (FRA)
60
1
X
2
Bayır Aşağı - Erkekler - Karşılaştırma
Bugün, 20.01.
05:30
A. A. Kilde (NOR)
H. Reichelt (AUT)
1,75
 
1,95
 
 
05:30
A. Sander (GER)
G. Fayed (FRA)
1,95
 
1,75
 
 
05:30
A. Theaux (FRA)
E. Guay (CAN)
1,95
 
1,75
 
 
05:30
C. Janka (SUI)
V. Kriechmayr (AUT)
1,5
 
2,4
 
 
05:30
D. Paris (ITA)
P. Fill (ITA)
1,75
 
1,95
 
 
05:30
J. Clarey (FRA)
V. G. Moine (FRA)
1,65
 
2,1
 
 
05:30
K. Jansrud (NOR)
M. Mayer (AUT)
1,85
 
1,85
 
 
05:30
M. Franz (AUT)
B. Feuz (SUI)
1,9
 
1,8
 
 
05:30
R. Baumann (AUT)
M. O.-Paradis (CAN)
1,65
 
2,1
 
 
05:30
S. Nyman (USA)
C. Innerhofer (ITA)
1,95
 
1,75
 
 
Kış Oyunları - Alp Disiplini Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Bayır Aşağı - Garmisch-Partenkirchen/GER
Bugün, 21.01.
04:15
R. Siebenhofer (AUT)
4,5
 
L. Gut (SUI)
6,0
 
F. Suter (SUI)
6,0
 
L. Vonn (USA)
7,0
 
I. Stuhec (SLO)
8,0
 
S. Goggia (ITA)
10
 
T. Weirather (LIE)
15
 
C. Scheyer (AUT)
15
 
V. Rebensburg (GER)
17
 
E. Fanchini (ITA)
25
 
M. Puchner (AUT)
25
 
J. Schnarf (ITA)
35
 
N. Schmidhofer (AUT)
35
 
K. Kling (SWE)
40
 
L. Ross (USA)
40
 
J. Wiles (USA)
100
 
C. Suter (SUI)
100
 
E. Goergl (AUT)
100
 
S. Venier (AUT)
200
 
B. Johnson (USA)
200
 
S. Cook (USA)
200
 
R. Mowinckel (NOR)
200
 
A. McKennis (USA)
200
 
V. Stuffer (ITA)
200
 
M. Wenig (GER)
200
Sıralama 1-3
Bayır Aşağı - Garmisch-Partenkirchen/GER
Bugün, 21.01.
04:15
R. Siebenhofer (AUT)
1,8
 
L. Gut (SUI)
2,2
 
F. Suter (SUI)
2,2
 
L. Vonn (USA)
2,4
 
I. Stuhec (SLO)
2,8
 
S. Goggia (ITA)
3,2
 
T. Weirather (LIE)
4,0
 
C. Scheyer (AUT)
4,0
 
V. Rebensburg (GER)
5,0
 
E. Fanchini (ITA)
8,0
 
M. Puchner (AUT)
8,0
 
J. Schnarf (ITA)
10
 
N. Schmidhofer (AUT)
10
 
K. Kling (SWE)
12
 
L. Ross (USA)
12
 
J. Wiles (USA)
30
 
C. Suter (SUI)
30
 
E. Goergl (AUT)
30
 
S. Venier (AUT)
40
 
B. Johnson (USA)
60
 
S. Cook (USA)
60
 
R. Mowinckel (NOR)
60
 
A. McKennis (USA)
60
 
V. Stuffer (ITA)
60
 
M. Wenig (GER)
60
1
X
2
Bayır Aşağı - Bayanlar - Karşılaştırma
Bugün, 20.01.
04:15
C. Suter (SUI)
E. Goergl (AUT)
1,65
 
2,1
 
 
04:15
I. Stuhec (SLO)
L. Vonn (USA)
1,9
 
1,8
 
 
04:15
L. Gut (SUI)
F. Suter (SUI)
1,6
 
2,2
 
 
04:15
M. Puchner (AUT)
K. Kling (SWE)
1,75
 
1,95
 
 
04:15
R. Siebenhofer (AUT)
S. Goggia (ITA)
1,6
 
2,2
 
 
04:15
S. Cook (USA)
A. McKennis (USA)
1,7
 
2,0
 
 
Kış Oyunları - Biathlon Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
12,5km Toplu çıkış - Antholz-Anterselva/ITA
Bugün, 21.01.
07:30
L. Dahlmeier (GER)
1,9
 
G. Koukalova (CZE)
3,2
 
M. Dorin-Habert (FRA)
6,0
 
K. Makarainen (FIN)
6,5
 
D. Wierer (ITA)
25
 
A. Chevalier (FRA)
40
 
V. Hinz (GER)
50
 
T. Akimova (RUS)
50
 
F. Hildebrand (GER)
50
 
E. Puskarcikova (CZE)
60
 
J. Braisaz (FRA)
60
 
J. Dzhyma (UKR)
60
 
M. Hammerschmidt (GER)
60
 
M. Olsbu (NOR)
60
 
V. Vitkova (CZE)
80
 
A. Bescond (FRA)
80
 
O. Pidhrushna (UKR)
80
 
L. T. Hauser (AUT)
80
 
O. Podchufarova (RUS)
80
 
G. Vishnevskaya (KAZ)
100
 
S. Dunklee (USA)
100
 
S. Gasparin (SUI)
100
 
M. Hojnisz (POL)
100
 
C. Aymonier (FRA)
150
 
N. Skardino (BLR)
200
Sıralama 1-3
12,5km Toplu çıkış - Antholz-Anterselva/ITA
Bugün, 21.01.
07:30
L. Dahlmeier (GER)
1,35
 
G. Koukalova (CZE)
1,7
 
M. Dorin-Habert (FRA)
2,1
 
K. Makarainen (FIN)
2,2
 
D. Wierer (ITA)
4,0
 
A. Chevalier (FRA)
7,0
 
V. Hinz (GER)
8,0
 
T. Akimova (RUS)
8,0
 
F. Hildebrand (GER)
8,0
 
E. Puskarcikova (CZE)
10
 
J. Braisaz (FRA)
10
 
J. Dzhyma (UKR)
10
 
M. Hammerschmidt (GER)
10
 
M. Olsbu (NOR)
10
 
V. Vitkova (CZE)
15
 
A. Bescond (FRA)
15
 
O. Pidhrushna (UKR)
15
 
L. T. Hauser (AUT)
15
 
O. Podchufarova (RUS)
15
 
G. Vishnevskaya (KAZ)
20
 
S. Dunklee (USA)
20
 
S. Gasparin (SUI)
20
 
M. Hojnisz (POL)
20
 
C. Aymonier (FRA)
25
 
N. Skardino (BLR)
30
1
X
2
Karşılaştırma
Bugün, 20.01.
07:30
A. Chevalier (FRA)
T. Akimova (RUS)
1,85
 
1,85
 
 
07:30
F. Hildebrand (GER)
D. Wierer (ITA)
2,0
 
1,7
 
 
07:30
G. Vishnevsk. (KAZ)
E. Puskarcik. (CZE)
2,1
 
1,65
 
 
07:30
J. Braisaz (FRA)
M. Laukkanen (FIN)
1,35
 
2,9
 
 
07:30
J. Dzhyma (UKR)
M. Olsbu (NOR)
1,0
 
1,0
 
 
07:30
K. Makarainen (FIN)
M. D-Habert (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
07:30
L. Dahlmeier (GER)
G. Koukalova (CZE)
1,5
 
2,4
 
 
07:30
L. T. Hauser (AUT)
O. Podchufar. (RUS)
1,6
 
2,2
 
 
07:30
M. Hammersch.(GER)
V. Hinz (GER)
2,0
 
1,7
 
 
07:30
O. Pidhrushna (UKR)
N. Skardino (BLR)
1,6
 
2,2
 
 
07:30
V. Vitkova (CZE)
A. Bescond (FRA)
1,65
 
2,1
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
15km Serbest - Ulricehamn/SWE
Bugün, 21.01.
08:00
M. J. Sundby (NOR)
3,0
 
M. Manificat (FRA)
3,7
 
C. Halfvarsson (SWE)
7,0
 
F. H. Krogh (NOR)
8,0
 
M. Hellner (SWE)
9,0
 
J. Olsson (SWE)
10
 
A. Gloersen (NOR)
15
 
S. H. Krueger (NOR)
15
 
D. Cologna (SUI)
15
 
J. Burman (SWE)
80
 
A. Harvey (CAN)
80
 
T. Livers (SUI)
100
 
J. M. Gaillard (FRA)
100
 
A. Bessmertnykh (RUS)
100
 
F. De Fabiani (ITA)
150
 
D. Kershaw (CAN)
150
 
D. Rickardsson (SWE)
200
Sıralama 1-3
15km Serbest - Ulricehamn/SWE
Bugün, 21.01.
08:00
M. J. Sundby (NOR)
1,45
 
M. Manificat (FRA)
1,75
 
C. Halfvarsson (SWE)
2,8
 
F. H. Krogh (NOR)
2,9
 
M. Hellner (SWE)
3,0
 
J. Olsson (SWE)
3,3
 
A. Gloersen (NOR)
4,0
 
S. H. Krueger (NOR)
4,5
 
D. Cologna (SUI)
5,0
 
J. Burman (SWE)
10
 
A. Harvey (CAN)
10
 
T. Livers (SUI)
15
 
J. M. Gaillard (FRA)
15
 
A. Bessmertnykh (RUS)
15
 
F. De Fabiani (ITA)
20
 
D. Kershaw (CAN)
20
 
D. Rickardsson (SWE)
25
1
X
2
Karşılaştırma
Bugün, 20.01.
08:00
C. Halfvarsson (SWE)
J. Olsson (SWE)
1,75
 
1,95
 
 
08:00
M. Hellner (SWE)
D. Cologna (SUI)
1,55
 
2,3
 
 
08:00
M. J. Sundby (NOR)
M. Manificat (FRA)
1,7
 
2,0
 
 
08:00
S. H. Krueger (NOR)
A. Gloersen (NOR)
2,0
 
1,7
 
 
08:00
T. Livers (SUI)
C. Parisse (FRA)
1,95
 
1,75
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
10km Serbest - Ulricehamn/SWE
Bugün, 21.01.
04:30
M. Bjoergen (NOR)
2,7
 
H. Weng (NOR)
3,0
 
I. F. Oestberg (NOR)
3,3
 
K. Pärmäkoski (FIN)
10
 
C. Kalla (SWE)
15
 
J. Diggins (USA)
15
 
A. Jacobsen (NOR)
30
 
Y. Tchekaleva (RUS)
35
 
K. Niskanen (FIN)
40
 
R. Haga (NOR)
60
 
N. Von Siebenthal (SUI)
60
 
R. L. Roponen (FIN)
80
 
N. Fessel (GER)
100
 
A. Haag (SWE)
100
 
S. Bjornsen (USA)
150
 
E. Stephen (USA)
250
 
E. Wiken (SWE)
250
Sıralama 1-3
10km Serbest - Ulricehamn/SWE
Bugün, 21.01.
04:30
M. Bjoergen (NOR)
1,3
 
H. Weng (NOR)
1,4
 
I. F. Oestberg (NOR)
1,55
 
K. Pärmäkoski (FIN)
2,8
 
C. Kalla (SWE)
3,0
 
J. Diggins (USA)
3,0
 
A. Jacobsen (NOR)
6,0
 
Y. Tchekaleva (RUS)
8,0
 
K. Niskanen (FIN)
12
 
R. Haga (NOR)
15
 
N. Von Siebenthal (SUI)
15
 
R. L. Roponen (FIN)
17
 
N. Fessel (GER)
20
 
A. Haag (SWE)
20
 
S. Bjornsen (USA)
25
 
E. Stephen (USA)
35
 
E. Wiken (SWE)
35
Sayfa 1 | Sayfa 2
Bahis kuponu 
En yüksek kazanan: En son Top Kazananlarımıza göz atın!
1 Gün
1 Hafta
1 Ay
Kazanç
Bahis
1.
7.000 €
1.000 €
2.
6.071 €
500 €
3.
5.526 €
476 €
4.
5.494 €
1.000 €
5.
5.168 €
1.000 €
6.
4.724 €
160 €
7.
4.281 €
495 €
8.
4.260 €
300 €
1.
24.344 €
95 €
2.
21.128 €
34 €
3.
19.814 €
475 €
4.
16.742 €
600 €
5.
15.092 €
20 €
6.
14.905 €
476 €
7.
13.370 €
190 €
8.
12.831 €
47 €
1.
36.571 €
2.500 €
2.
25.000 €
1 €
3.
24.999 €
73 €
4.
24.344 €
95 €
5.
23.000 €
23 €
6.
22.792 €
800 €
7.
21.138 €
5 €
8.
21.128 €
34 €
image
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz, Canlı bahisler kısa geçikmeden sonra onaylanır.
loading
Oturumunuz sona erdi!
Oturumunuz aktif olarak kullanılmadığı için otomatik olarak sona erdi.
Lütfen bekleyiniz ...
Bu işlem iptal edilemez.
delayimage
v5.28.17b115 - w46