Canlı Bahis

Daha önce hic böyle canli bahis görmediniz. Tüm maçlari aynı anda takip edip, bütün oranları normal bahis sırasıyla kombine edebilirsiniz. Bu hizmeti sadece tipico ' da bulabilirsiniz.
Seçilen maçların istatistiklerini göster.
Taraftar tezahüratlarını açar.
Tüm canlı bahisler  
İstatistikler
Ses
19'   Etar 1924 Veliko Tarnovo: 3. Köşe vuruşu
18'   Etar 1924 Veliko Tarnovo: 2. Köşe vuruşu
44'   FC Fastav Zlin U21: 2. Sarı kart
60'  Eastern Sports Club
3. Köşe vuruşu
16'  Etar 1924 Veliko Tarnovo
1. Köşe vuruşu
59'  Sheikh Russel KC
4. Köşe vuruşu
44'  Zbrojovka Brno U21
2:0
43'  Atl. Madrid (K)
1:0
15'  Sivasspor
1:1
41'  FK Baumit Jablonec U21
0:1
41'  FK Baumit Jablonec U21
9. Köşe vuruşu
 
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Şu andan itibaren gol +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
22'
Erzurumspor
1:1
Sivasspor
2.5
+39
 
1. Devre
0.5
64'
Eastern Sports Club
1:3
Southern District Football Club
1.5
+18
64'
Sheikh Jamal
0:0
Sheikh Russel KC
0.5
+2
Devre
FK Teplice U21
0:1
FK Baumit Jablonec U21
2.5
+22
Devre
Zbrojovka Brno U21
2:0
1 FC Slovacko U21
1.5
+22
Devre
Atl. Madrid (K)
1:0
FC Barcelona (K)
1.5
+14
Devre
FC Fastav Zlin U21
3:0
MFK Karvina U21
2.5
+2
20'
Etar 1924 Veliko Tarnovo
0:0
Dunav Ruse
2.5
+39
 
1. Devre
0.5
 
Tenis
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Maçtaki set +/-  
 
 
1
2
1
2
 
 
 
+
-
1.Set
Ivashka, Ilya
0:0
Janvier, Maxime
 
0 : 2
 
2.5
+9
1.Set
Otte, Oscar
0:0
Bachinger, Matthias
 
3 : 2
 
2.5
+7
3.Set
Sramkova, Rebecca
1:1
Martincova, Tereza
 
1 : 4
 
+5
2.Set
Tomljanovic, Ajla
0:1
Zheng, Saisai
 
4 : 3
 
2.5
+14
2.Set
Cornet, Alize
1:0
Babos, Timea
 
4 : 2
 
2.5
+14
1.Set
Kuzmova, Viktoria
0:0
Pera, Bernarda
 
1 : 0
 
2.5
+14
2.Set
Heyman, Christopher
0:1
Mansouri, Skander
 
0 : 2
 
2.5
+1
2.Set
Tabilo, Alejandro
0:1
Lootsma, Niels
 
0 : 0
 
+1
3.Set
Lazaro Garcia, Andrea
1:1
Lesniak, Marta
 
0 : 1
 
+1
2.Set
Shinikova, Isabella
1:0
Allertova, Denisa
 
3 : 1
 
2.5
+3
 
Sonraki 6 saat
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre +/-  
 
 
 
05:58
Bonaventure, Ysaline
Tenis
Rybakina, Elena
2.5
+1
06:00
Real Madrid
Futbol
Girona CF
2.5
+100
06:00
RCD Mallorca
Futbol
Lugo
2.5
+39
06:00
Fuenlabrada CF
Futbol
Rapido de Bouzas
2.5
+15
06:00
AC Horsens
Futbol
Vendsyssel FF
2.5
+41
06:00
Burgos
Futbol
Los Reyes
2.5
+15
06:00
AD Union Adarve
Futbol
Guijuelo
2.5
+15
06:00
Sadcf Internacional DE Madrid DSL
Futbol
Las Palmas (A)
2.5
+15
06:00
Kenya Commercial Bank
Futbol
Sony Sugar FC
2.5
+3
06:00
Samut Sakhon FC
Futbol
Ayuttaya United
2.5
+3
06:00
Halkbank Ankara (K)
Voleybol
Galatasaray (K)
 
06:15
Ajax Amsterdam
Futbol
NAC Breda
2.5
+78
06:15
Espinho
Futbol
FC Pacos Ferreira
2.5
+39
06:20
Frech, Magdalena
Tenis
Kasatkina, Darya
2.5
+6
06:30
Spal 2013
Futbol
AC Fiorentina
2.5
+95
06:30
East Bengal Club
Futbol
Churchill Brothers SC
2.5
+3
06:30
FC Juventus S.p.a. (K)
Futbol
A.c. Milan (K)
2.5
+3
06:30
Tsurenko, Lesya
Tenis
Putintseva, Yulia
2.5
+6
06:30
Lemoine, Quirine
Tenis
Teichmann, Jil Belen
2.5
+1
07:00
Würzburger Kickers
Futbol
Hansa Rostock
2.5
+50
07:00
Sochaux FC
Futbol
RC Lens
2.5
+39
07:00
Western Stima FC
Futbol
Mt Kenya United
2.5
+3
07:00
Vihiga United
Futbol
Posta Ranger FC
2.5
+3
07:00
Sofapaka FC
Futbol
GOR Mahia FC
2.5
+3
07:00
Sigma Olomouc U21
Futbol
Vysocina Jihlava U21
2.5
+3
07:00
ZOO Kericho
Futbol
Mathare United FC
2.5
+3
07:00
BG Pathum United
Futbol
Rayong FC
2.5
+3
07:00
AIR Force Central FC
Futbol
Udonthani FC
2.5
+3
07:00
Police Tero FC
Futbol
Samut Prakan Customs United FC
2.5
+3
07:00
Bencic, Belinda
Tenis
Hradecka, Lucie
2.5
+6
07:00
Swiatek, Iga
Tenis
Schoofs, Bibiane
2.5
+1
07:00
Barrere, Gregoire
Tenis
Ofner, Sebastian
2.5
+1
07:00
Gerasimov, Egor
Tenis
Rosol, Lukas
2.5
+1
07:00
Chardy J / Kontinen H
Tenis
Rojer J-J / Tecau H
2.5
+1
07:00
Haliliye BLD
Basketbol
Tenis Eskrim D.
143.5
+1
07:15
Motherwell FC
Futbol
Heart of Midlothian
2.5
+39
07:30
Holstein Kiel
Futbol
Greuther Furth
2.5
+90
07:30
Arminia Bielefeld
Futbol
Magdeburg
2.5
+86
07:30
Dynamo Dresden
Futbol
Jahn Regensburg
2.5
+94
07:30
Abahani Ltd. Dhaka
Futbol
Brothers Union
2.5
+3
07:30
Jorovic, Ivana
Tenis
Errani, Sara
2.5
+6
07:30
Wang, Xin Yu
Tenis
Tomova, Viktoriya
2.5
+1
07:30
THW Kiel
Hentbol
SC Magdeburg
55.5
+18
07:30
Tokat Belediye Plevne
Voleybol
Galatasaray
3.5
+1
08:00
Trabzonspor
Futbol
Alanyaspor
2.5
+83
08:00
Kayserispor
Futbol
Göztepe SK
2.5
+87
08:00
Bristol City
Futbol
Wolverhampton
2.5
+85
08:00
Zwickau
Futbol
Jena
2.5
+50
08:00
Odense BK
Futbol
Vejle
2.5
+41
08:00
Blackburn Rovers
Futbol
Middlesbrough
2.5
+39
08:00
Altınordu
Futbol
Gazişehir Gaziantep
2.5
+39
08:00
Larissa
Futbol
Xanthi FC
2.5
+39
08:00
FK Septemvri Sofia
Futbol
Stara Zagora
2.5
+15
08:00
FC Voluntari
Futbol
FC Dunarea Calarasi
2.5
+39
08:00
Volos NPS
Futbol
Doxa Dramas
2.5
+3
08:00
Iraklis 1908 Fc
Futbol
AOK Kerkyra
2.5
+3
08:00
Trikala 1963
Futbol
Apollon Pontou
2.5
+3
08:00
Aittitos Spaton
Futbol
Irodotos
2.5
+3
08:00
Platanias
Futbol
AE Karaiskakis
2.5
+3
08:00
Sparti
Futbol
Panahaiki Patras
2.5
+3
08:00
Apollon Larissa
Futbol
Aiginiakos FC
2.5
+3
08:00
JS Kairouanaise
Futbol
Etoile Sportive Sahel
2.5
+3
08:00
Vikhlyantseva, Natalia
Tenis
Galfi, Dalma
2.5
+1
08:00
Moraing, Mats
Tenis
Lestienne, Constant
2.5
+1
08:00
Fenerbahce SK (K)
Basketbol
Hatay BSB (K)
144.5
+1
08:00
Hangtuah Sumsel IM
Basketbol
Bima Perkasa Jogja
148.5
+1
08:00
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Buz hokeyi
Schwenninger Wings
5.5
+12
08:00
Augsburger Panther
Buz hokeyi
Straubing Tigers
5.5
+12
08:00
Beylikduzu Ihtisas (K)
Voleybol
Vakifbank Istanbul (K)
 
08:15
AFC Leopards SC
Futbol
Ulinzi Stars FC
2.5
+3
08:30
FC Groningen
Futbol
Feyenoord
2.5
+79
08:30
Club Brugge
Futbol
Genk
2.5
+81
08:30
Catania Calcio
Futbol
Paganese
2.5
+15
08:30
SBV Excelsior
Futbol
Emmen
2.5
+47
08:30
Pisa
Futbol
AC Gozzano
2.5
+15
08:30
Novara
Futbol
Pistoiese
2.5
+15
08:30
Alessandria
Futbol
Arzachena
2.5
+15
08:30
Pontedera
Futbol
Pro Vercelli
2.5
+15
08:30
Olbia
Futbol
Carrarese
2.5
+15
08:30
Albissola 2010
Futbol
Arezzo
2.5
+15
08:30
FK Qarabag
Futbol
FK Gabala
2.5
+3
08:30
Cavese
Futbol
AS Viterbese
2.5
+15
08:30
Hon, Priscilla
Tenis
Garcia Perez, Georgina
2.5
+1
08:30
Stakhovsky, Sergiy
Tenis
Basic, Mirza
2.5
+1
08:30
USC Münster (K)
Voleybol
VC Wiesbaden (K)
3.5
+1
08:30
Maliye Milli Piyango
Voleybol
Halkbank Ankara
3.5
+1
08:45
Trefl Gdansk
Voleybol
Jastrzebski Wegiel KS
 
09:00
OSC Lille
Futbol
HSC Montpellier
2.5
+82
09:00
Genoa FC
Futbol
Lazio
2.5
+87
09:00
Udinese Calcio
Futbol
AC Chievo Verona
2.5
+83
09:00
Girondins de Bordeaux Futbol Kulübü
Futbol
Toulouse FC
2.5
+85
09:00
SM Caen
Futbol
Strasbourg
2.5
+90
09:00
SC Wiener Neustadt
Futbol
FC Salzburg
2.5
+40
09:00
Empoli
Futbol
Sassuolo
2.5
+87
09:00
Osijek
Futbol
Istra 1961
2.5
+39
09:00
Lecce
Futbol
Livorno
2.5
+39
09:00
FK Baumit Jablonec
Futbol
SFC Opava
2.5
+39
09:00
Malmö FF
Futbol
Degerfors
2.5
+3
09:00
Cosenza
Futbol
Cremonese
2.5
+39
09:00
Djurgardens IF
Futbol
Frej
2.5
+3
09:00
Aarau
Futbol
Chiasso
2.5
+15
09:00
Hassleholms IF
Futbol
IF Elfsborg
2.5
+3
09:00
Nykoping
Futbol
IFK Göteborg
2.5
+3
09:00
A. Famagusta
Futbol
Omonia
2.5
+15
09:00
Falkenbergs
Futbol
Östers
2.5
+3
09:00
FUS Rabat
Futbol
Wydad AC Casab.
2.5
+3
09:00
Assyriska Turab. IK JKP
Futbol
AFC Eskilstuna
2.5
+3
09:00
Delhi Dynamos FC
Futbol
Bengaluru FC
2.5
+3
09:00
Caldense MG
Futbol
BOA Esporte MG
2.5
+3
09:00
Arn, Greta
Tenis
Gorgodze, Ekaterine
2.5
+1
09:00
Brose Baskets Bamberg
Basketbol
Alba Berlin
170.5
+21
09:00
Selcuklu Belediye
Basketbol
Artvin Belediye
159.5
+1
09:00
Edirnespor Basketbol
Basketbol
Duzce Belediye
162.5
+1
09:00
Bursaspor Durmazlar
Basketbol
Akhisar Belediye
158.5
+1
09:00
HK Dinamo Minsk
Buz hokeyi
HC Sochi
5.5
+10
09:00
Berlin Recycling Volleys
Voleybol
ZT VCO Berlin
3.5
+1
09:00
Eczacibasi V. I. (K)
Voleybol
Besiktas Istanbul (K)
 
09:20
Humbert, Ugo
Tenis
Darcis, Steve
2.5
+1
09:30
Eintracht Frankfurt
Futbol
M'gladbach
2.5
+129
09:30
Zaglebie Lubin
Futbol
Miedz Legnica
2.5
+39
09:30
Eding Sport FC
Futbol
AS Fortuna
2.5
+3
09:30
Fovu De Baham
Futbol
Stade Renard
2.5
+3
09:30
Wawrinka, Stanislas
Tenis
Monfils, Gael
2.5
+8
10:00
BSC Young Boys Bern
Futbol
FC Zurich
2.5
+77
10:00
FC Basel
Futbol
FC Sion
2.5
+77
10:00
Randers FC
Futbol
FC Kopenhag
2.5
+41
10:00
Numancia
Futbol
CA Osasuna
2.5
+39
10:00
Moreirense
Futbol
CD Tondela
2.5
+47
10:00
Grasshoppers Zurich
Futbol
Neuchatel Xamax FC
2.5
+45
10:00
Belenenses
Futbol
CS Maritimo
2.5
+47
10:00
AEL Limassol
Futbol
Nea Salamina
2.5
+15
10:00
Lommel United
Futbol
Kfco Wilrijk
2.5
+39
10:00
FC Porto B
Futbol
Oliveirense
2.5
+39
10:00
Academica Coimbra
Futbol
Sporting Farense
2.5
+39
10:00
C.d. Mafra
Futbol
Estoril Praia
2.5
+39
10:00
Sporting Braga B
Futbol
Arouca
2.5
+39
10:00
Huachipato
Futbol
O'Higgins FC
2.5
+15
10:00
Santiago Wanderers
Futbol
Rangers De Talca
2.5
+3
10:00
SL Benfica U19
Futbol
FC Porto U19
2.5
+3
10:00
Muguruza Blanco, Garbine
Tenis
Yastremska, Dayana
2.5
+6
10:00
Badosa Gibert, Paula
Tenis
Nagy, Adrienn
2.5
+1
10:00
Paolini, Jasmine
Tenis
Perrin, Conny
2.5
+1
10:00
PAOK BC
Basketbol
Panathinaikos
152.5
+10
10:00
SG Flensburg-Handewitt
Hentbol
HC Erlangen
50.5
+10
10:00
Füchse Berlin
Hentbol
VFL Gummersbach
52.5
+10
10:00
MT Melsungen
Hentbol
SG BBM Bietigheim
54.5
+10
10:00
Bergischer HC
Hentbol
HSG Wetzlar
50.5
+10
10:00
Zenit ST Petersburg
Voleybol
Fakel Novyi Urengoy
 
10:15
Valencia C.F.
Futbol
Espanyol
2.5
+95
10:15
Levadeiakos
Futbol
Panetolikos
2.5
+39
10:15
CD Tudelano
Futbol
SD Gernika
2.5
+15
10:30
Levski Sofya
Futbol
Lokomotiv Plovdiv
2.5
+15
10:30
S.S. Monopoli 1966
Futbol
Juve Stabia
2.5
+15
10:30
Gaz Metan Medias
Futbol
ACS Sepsi
2.5
+39
10:30
Potenza
Futbol
US Siracusa
2.5
+15
10:30
Virtus Francavilla Calcio
Futbol
Urbs Sportiva Reggina 1914
2.5
+15
10:30
Mali U20